ПРО НАС...

Нами підготовлена благодійна виставка шедеврів

ПРО НАС...Яку ми маємо намір показати по всій Україні (щонайменше – по обласних центрах),
а також в країнах СНД, Євросоюзу, Азії, США...


    Виставка є результатом більш ніж 
10-річної безкорисливої роботи з дітьми й підлітками

 
   
Запропонована виставка складається з:

АРХІТЕКТУРА ІЗ СІРНИКІВ (тимчасово посилаєтья на російськомовну сторінку).


    - колекції творів мистецтва, створених нами, дітьми та підлітками, із сірників, бісеру, напівкоштовних каменів. Частина цієї колекції з успіхом експонувалася в Національному Експоцентрі на виставці «Милосердя-2002»,  на виставці  «Зв'язок Часів» у залі Міжнародного благодійного фонду Духовна спадщина» на Хрещатику (у 2003 році), у Харківському художньому музеї, а також під час святкувань 350-річчя м. Харкова (у 2004 році), провідних Експоцентрах Київа та Харкова. Певну зацікавленість до цих робіт виявили в Ермітажі та Руському музеї  у С.-Петербурзі;

    - книжок серії "Зв'язок часів. Казки Нового тисячоліття", написаних юними авторами.  На сьогоднішній день видано 17 таких книжок; ці НАЙСПРАВЖНІСІНЬКІ ЖИВІ Й ЧАРІВНІ КАЗКИ були народжені Дітьми й тільки Дітьми! Усі їхні мрії, усі їхні уявлення про себе, про Вас і про те, як повинен бути влаштований цей світ, чекають – не дочекаються, щоб розкрити Вам очі! Дорослі не посміли правити або псувати ці Казки, тому з них так і хльостає Життя! Вони називаються «Казки Нового тисячоліття». Яким воно буде, Ви зможете побачити, прочитавши всі ці твори. А якщо захочете, то й взяти участь у їхньому створенні.
Видання книги серії «Зв'язок часів ~ Связь времён». Казки Нового тисячоліття. Вибране» підтримане грантом Президента України для обдарованої молоді на 2006 р.;


     - виставки дитячої комп'ютерної графіки (експонувалася у Харківській  міській художній галереї «Нове мистецтво незалежної країни; до 10-річчя незалежності України», а також під час торішнього ювілею м. Харкова);

СКУЛЬПТУРА З БІСЕРУ  (тимчасово посилаєтья на російськомовну сторінку).


    - ретроспективи художніх, документальних і художньо-документальних фільмів, задуманих, знятих і змонтованих підлітками. На відкритому Всеукраїнському (дорослому) конкурсі аматорських відеофільмів «Motion Picturis 2004"», який проводив журнал «dFOTO» разом з компанією Pinnacle System (журі очолював ген. директор Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» А. Халпахчі),   

КІНОГЕНІЯ  (тимчасово посилаєтья на російськомовну сторінку).

наші роботи посіли відповідно 2, 6 і 12 місця в номінації «Ігровий фільм»), а на 1 Міжнародному дитячому фестивалі «Кіномагія 2004» – диплом за «Найромантичніший фільм»;
у Другому відкритому всеукраїнському конкурсі "Motion Pictures 2005", який проводив журнал "dFOTO" разом із компанією Pinnacle System (журі очолював художній керівник виробничого підприємства Національного союзу кінематографістів України «Просвіткіно», український режисер і сценарист Г. І. Давиденко)
нові роботи посіли 1 місце за "Ігровий фільм", 2 місце у розділі "Документальний фільм".


    - унікального тримовного сайту-енциклопедії, що є результатом співтворчості, реалізації підлітками свого внутрішнього відчуття життя, спробою відобразити своє сприйняття і розуміння світу всіма доступними творчими методами. Наочно демонструються деякі досягнення Нової системи освіти. Розробка україномовної версії цього сайту підтримана Грантом Президента України для обдарованої молоді  на 20052006 рр.

    
 

ІНШІ ПРОЕКТИ:


Пропоновані проекти розробляються та здійснюються протягом майже 10 років. Вони потребують фінансової та організаційної підтримки. Їхня подальша реалізація вимагає коштів та засобів, які виходять за можливості приватних осіб.
    
     1.«Нова система освіти. Проведення занять за основними напрямками»
      Продовження розробки і реалізації нової системи освіти та виховання на основі загальнолюдських цінностей і багатопланового, співтворчого розвитку людини.

    
     Інші проекти є складовою частиною першого, хоча можуть бути здійснені, як самостійні.
    
     2. “Нова система освіти. Виставка шедеврів «Зв'язок Часів»“
     Виставка складається з:
         - колекції творів мистецтва, створених нами, дітьми та підлітками, із сірників, бісеру, напівкоштовних каменів;
         - книжок серії «Зв'язок часів. Казки Нового тисячоліття», написаних юними авторами;
         - виставки дитячої комп'ютерної графіки;
         - ретроспективи художніх, документальних і художньо-документальних фільмів, задуманих, знятих і змонтованих підлітками;
         - унікального тримовного сайту-енциклопедії,
     Виставка з успіхом експонувалася в Національному Експоцентрі та залі Міжнародного благодійного фонду «Духовна спадщина» на Хрещатику, у Харківському художньому музеї та під час святкувань 350-річчя м. Харкова. Певну зацікавленість до цих робіт виявили в Ермітажі та Руському музеї у С.-Петербурзі. Три проекти, які є складовою частиною виставки, були підтримані грантами Президента України у 2005-2007 рр.
     Проект виставки «Зв'язок Часів» передбачає експозицію по всій Україні (щонайменше – по обласних центрах), а при можливості – і в країнах Євросоюзу, США...).
    
     3. «Видання для дитячих будинків, притулків, дитячих бібліотек, бібліотек навчальних закладів України книги «Связь времён~Зв`язок часів. Казки Нового тисячоліття»

     До книги ввійшли Найкращі здобутки в області літератури юних (від 4 років) письменників із 16 попередніх книжок серіїї Зв'язок часів». Серія відзначена Подякою та Дипломом VII Міжнародного фестивалю «Світ книги 2005» та Дипломом переможця конкурсу «Книга – перлина духовності», на Шостій міжрегіональній виставці-ярмарці «Книжковий салон 2006». Проект підтриманий грантом Президента України для обдарованої молоді на 2006 р. Висувалася на здобуття Національної  Премії Т.Г. Шевченко у 2009 р.
     Потрібні додаткові кошти на видання та розповсюдження книг.
    
     4. «Видання для дитячих будинків, притулків, дитячих бібліотек, бібліотек навчальних закладів України книги «Пространство Бисерніх Чудес. Скульптура из бисера~Простір Бісерних Чудес. Скульптура з бісеру»
     Книга дозволяє познайомитися та оволодіти з унікальною авторською методикою створення бісерних скульптур, дізнатися про історію мистецтва плетення бісеру у світі та на Батьківщині. Проект пройшов регіональні експертні Комісії та висунутий на здобуття гранту Президента України для обдарованої молоді на 2007 р.
    
     4а. «Видання для дитячих будинків, притулків, дитячих бібліотек, бібліотек навчальних закладів України книги «Архітектура из спичек~ Архітектура із сірників»
     Книга дозволяє познайомитися та оволодіти з унікальною авторською методикою створення макетів та будь-яких споруд іх сірників, дізнатися про історію сірників у світі та на Батьківщині.
    
     Потрібні кошти на видання та розповсюдження книг.
    
     5. «Нова система освіти. Створення Інтернет-сайту, спрямованого на розвиток загальнолюдських і творчих здібностей дітей, підлітків та молоді»
    
     Створення україномовної версії цього Сайту підтримано грантом Президента України для обдарованої молоді на 2005–2006 рр.
Проект потребує:
         - інформаційної підтримки;
         - допомоги з перекладом текстів навчальних програм сайту англійською, а при можливості на інші мови (або знайти кошти для такого перекладу). Приблизний обсяг перекладу 1500–2000 сторінок;
         - фінансування розробки, оновлення та створення нових розділів сайту (щонайменше – україномовної версії.);
         - створення на базі цього сайту загальноукраїнського (європейського, всесвітнього) порталу з дистанційного навчання та самоосвіти. 
    
     6. Створення дитячої кіношколи-студії-центру (КІНОГЄНІЯ)
    
     На відкритому Всеукраїнському (дорослому) конкурсі аматорських відеофільмів «Motion Picturis 2004», який проводив журнал «dFOTO» разом з компанією Pinnacle System (журі очолював ген. директор Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» А. Халпахчі), наші роботи посіли відповідно 2, 6 і 12 місця в номінації «Ігровий фільм»), а на 1 Міжнародному дитячому фестивалі «Кіномагія 2004» – диплом за «Найромантичніший фільм». На другому відкритому Всеукраїнському конкурсі відеофільмів «Motion Picturis 2005» наші роботи здобули перемогу у номінації «Ігровий фільм» та 2 місце у номінації «Документальний фільм», а у 2006 році – 3 місце та приз глядацьких симпатій у номінації «Документальний фільм» та 2 місце у номінації «Музичний відеокліп» (жюрі очолював Г.І. Давиденко – худ. рук. ТПП Національного союзу кінематографістів України „Просвіткіно”). Майже всі створені нами фільми (20 стрічок) були показані телеканалом «Русский иллюзион» під час проведення конкурсу «Счастливый билет». Дві роботи були відібрані до фінальної частини (конкурс триває), а їх молоді автори-режисери, які пройшли всеукраїнський конкурсний відбір, запрошені до Інтершколи телеканалу «Інтер». Три стрічки були показані у позаконкурсній програмі Міжнародного кінофестивалю «Молодість-2006».
     6а. Створення документального (художнього, анімаційного) фільму про виникнення й призначення людини. Основна мета проекту – у двох- або трисерійному науково-популярному фільмі представити наукові факти й дані, які, зяті разом, доводять, що людський розум не міг з'явитися в результаті чисто земної еволюції. Всі ці факти давно й добре відомі фахівцям. Однак висновки, що з них виходять зовсім не укладаються в існуючі наукові теорії. Завдання фільму полягає не в критиці вчених, а в тому, щоб дати глядачам можливість самим подивитися на загадку появи людини на Землі й побачити картину, побудовану на ВСІХ відомих фактах. Основна ідея фільму – «Зрозумівши, звідки ми прийшли, ми краще зрозуміємо, куди нам варто йти» .
    
    
    
     7. Розробка й створення «біомонітора»
     Основна мета проекту - профілактика захворювань і підтримка здоров'я не медикаментозними засобами.
     Сучасна електроніка дозволяє створювати легкі й компактні пристрої для постійного спостереження за своїм станом здоров'я. Цей пристрій можна також використати й для саморегуляції (наприклад, для зняття стресу) і, у перспективі, - для вироблення навичок роботи з «тонкими» структурами тіла.
     Випускати біомонітор передбачається як масовий немедичний прилад, призначений для навчальних цілей і самоосвіти.     8. Розвиток діяльності за всіма напрямками
Створення експериментальногоТворчого Освітнього майданчика-простору для дітей і дорослих. Він передбачає:
- спів-творче спілкування з кращими в світі майстрами (бісер, сірники, палички для морозива, літератори, музиканти, медіа, групи здоров'я, йоги......)
- презентація кращих видань, наборів, електронних книг, нових видів мистецтва і т. п.

- презентація усього вищевикладеного в країнах Євросоюзу, Північній Америці, Азії та Австралії...

       1. Розвиток літературно-драматичного напрямку. Продовження видання літературної серії: "Зв'язок часів. Казки нового тисячоліття". Видання "Вибраного" з 17попередніх випусків серії. Переклад та видання серії українською та англійською мовами. Видання дитячих збірників казок і легенд, постановка спектаклів, створення фільмів, телепередач, що сприяють розвитку загальнолюдських цінностей, творчого відношення до життя, літературних здібностей.

       2. Проведення семінарів на природі.

       3. Навчання через Інтернет, реалізація навчальних і розвиваючих програм. Створення і підтримка  сайтів для спілкування з дітьми і дорослими різних країн.
Програма психологічної допомоги для дітей в Інтернеті.

       4. Розвиток комп'ютерної грамотності у дітей та підлітків. Освоєння, навчання і робота в галузі комп'ютерної графіки, комп'ютерного відеомонтажу, web-дизайну, програмування.

       5. Створення постійних та пересувних дитячих і дорослих виставок творів мистецтва (живопис, графіка, комп'ютерна графіка, скульптура із сірників і бісеру, нетрадиційні форми мистецтва, література тощо).

       6. Проведення дитячих благодійних виставок, концертів і спектаклів.

       7. Розвиток здібностей і допомога найбільш обдарованим дітям.

       8. Допомога в освіті та розвитку малозабезпечених і безпритульних дітей. Співробітництво з дитячими будинками і притулками.

       9. Випуск газети для безпритульників, де в доступній формі бездомним дітям пропонувалося б освоїти абетку(азбуку), елементарні загальноосвітні поняття, друкувалися б адреси, куди звернутися по допомогу, за одержанням безкоштовних обідів, одягу...
 

НАШІ КНИГИ НА itunes

Ці версії книг створені для перегляду, читання і навчання на всіх видах Mak (крім (поки що) iphon).

Інтерактивна посилання йде на itunes -магазин. Щоб перейти на сторінку в іншій країні потрібно поміняти в адресі "uk" (відразу після itunes.apple.com) на прийняте скорочення вашої країни.

Кожна книга анонсована текстом і скріншотами.

Поки доступно в 51 країні світу (Росія, Україна, Ізраїль, Туреччина... поки не входять).

 

КНИГИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗРОБИТИ ВАШІ РУКИ ДІЙСНО ЗОЛОТИМИ:

 

Зв’язок часів. Казки Нового тисячоліття  ~ СВЯЗЬ ВРЕМЁН. СКАЗКИ НОВОГО ТЫСЯЧЕЛЕТИЯ

Казки українською:

Зв’язок часів. Казки Нового тисячоліття

Вибране. Частина 1. Дитячi Крила Злету.   ДивоКазки.  Спiв-Творiння

https://itunes.apple.com/uk/book/zvazok-casiv.-kazki-novogo/id815844032?l=ru&ls=1&mt=11

 

 

Вибране. Частина 2. КАЗКИ-ПОНАРОШКИ

https://itunes.apple.com/uk/book/zvazok-casiv.-kazki-novogo/id820311151?l=ru&ls=1&mt=11

 

Казки російською:

Связь времён. Сказки Нового тысячелетия. Избранное. Часть 1, ДЕТСКИЕ КРЫЛЬЯ ВЗЛЁТА, МАЛЫШ-МАРТЫШ, СКАЗКИ-ПОДСКАЗКИ

https://itunes.apple.com/uk/book/svaz-vremen.-skazkinovogo/id812947885?l=ru&ls=1&mt=11

Часть 2, СО-ТВОРЕНИЯ.  АБЫШО.  ОПЫТ ПРОШЛЫХ ЖИЗНЕЙ

https://itunes.apple.com/uk/book/svaz-vremen.-skazkinovogo/id812950634?l=ru&ls=1&mt=11

Часть 3, СКАЗКИ-ПОНАРОШКИ

https://itunes.apple.com/uk/book/svaz-vremen.-skazkinovogo/id818411885?l=ru&ls=1&mt=11 

 

Казки англійською:

Time Connection Fairy Tales of the New Millennium

https://itunes.apple.com/uk/book/time-connection/id821522105?l=ru&ls=1&mt=11

 

ПРОСТІР БІСЕРНИХ ЧУДЕС ~ ПРОСТРАНСТВО БИСЕРНЫХ ЧУДЕС  ~ Beading Wonders Space 

 

Beading Wonders Space. Beaded Sculpture

https://itunes.apple.com/uk/book/beading-wonders-space/id777221523?l=ru&ls=1&mt=11

Пространство Бисерных Чудес Скульптура из бисера

https://itunes.apple.com/uk/book/prostranstvo-bisernyh-cudes/id798930082?l=ru&ls=1&mt=11

 

Пространство Бисерных Чудес. 12 Волшебных Животных из бусинок и бисера

https://itunes.apple.com/uk/book/prostranstvo-bisernyh-cudes./id798932681?l=ru&ls=1&mt=11

 

Beading Wonders Space. 12 magic animals made from beads and seed beads

https://itunes.apple.com/uk/book/beading-wonders-space.-12/id798930850?l=ru&ls=1&mt=11

Колокольня. Архитектура из бисера

https://itunes.apple.com/uk/book/prostranstvo-isernyhcudes/id844324981?l=ru&ls=1&mt=11

Дзвіниця  Архітектура з бісеру

https://itunes.apple.com/uk/book/dzvinica/id847331702?l=ru&ls=1&mt=11

BELL TOWER

https://itunes.apple.com/uk/book/bell-tower/id881443378?l=ru&ls=1&mt=11

 

Exclusive Jewelry

by Natalya Bulba

https://itunes.apple.com/uk/book/exclusive-jewelry/id889245804?l=ru&ls=1&mt=11

 

Ексклюзивні прикраси

https://itunes.apple.com/uk/book/ekskluzivni-prikrasi/id890152259?l=ru&ls=1&mt=11 Эксклюзивные украшения

https://itunes.apple.com/uk/book/ekskluzivnye-ukrasenia/id889715890?l=ru&ls=1&mt=11

 

Козлик

Волшебные Животные из бусинок и бисера

https://itunes.apple.com/uk/book/kozlik/id934177651?l=ru&ls=1&mt=11

 GOAT

Magic animals made from beads and seed beads

https://itunes.apple.com/uk/book/goat/id934143198?l=ru&ls=1&mt=11

 

 

ДІВО-СІРНИКИ ~  ЧУДО-СПИЧКИ  

Диво-сірники. Дачка

https://itunes.apple.com/uk/book/divo-sirniki/id839608415?l=ru&ls=1&mt=11

Чудо-спички.  Дачка

https://itunes.apple.com/uk/book/cudo-spicki/id836149649?l=ru&ls=1&mt=11

 

Бог на ладони

https://itunes.apple.com/uk/book/bog-na-ladoni/id798920960?l=ru&ls=1&mt=11  

 

God on the palm   Matchstick Architecture

https://itunes.apple.com/uk/book/matchstick-architecture/id845029770?l=ru&ls=1&mt=11

 

Храмы

Архитектура из спичек

Жамойдо Анатолий, Бульба Наталья

https://itunes.apple.com/uk/book/hramy/id859095692?l=ru&ls=1&mt=11

Храми

Архітектура із сірників

by Жамойдо Анатолій, Бульба Наталя

 

https://itunes.apple.com/uk/book/hrami/id859947288?l=ru&ls=1&mt=11

Temples

Matches Architecture

by Anatolii Zhamoido

 

https://itunes.apple.com/uk/book/temples/id857100884?l=ru&ls=1&mt=11

Бог на долоні

Храми

https://itunes.apple.com/uk/book/bog-na-doloni/id884707130?l=ru&ls=1&mt=11

 

Чудо-спички (дети)

иллюстрированный каталог

https://itunes.apple.com/uk/book/cudo-spicki-deti/id894763306?l=ru&ls=1&mt=11

Wonderful Matches (Children),

Matchstick Architecture

 

https://itunes.apple.com/uk/book/wonderful-matches-children/id894396456?l=ru&ls=1&mt=11

 Диво-сірники (Діти)

ілюстрований каталог

 

https://itunes.apple.com/uk/book/divo-sirniki-diti/id895346518?l=ru&ls=1&mt=11

 

Як зробити шедевр

Диво-сірники

https://itunes.apple.com/uk/book/ak-zrobiti-sedevr/id900911117?l=ru&ls=1&mt=11

HOW TO MAKE A MASTERPIECE

https://itunes.apple.com/uk/book/how-to-make-a-masterpiece/id908928695?l=ru&ls=1&mt=11

Как сделать шедевр

Чудо-спички

https://itunes.apple.com/uk/book/kak-sdelat-sedevr/id898703460?l=ru&ls=1&mt=11

 

 ЧУДЕСА ИЗ ПАЛОЧЕК ДЛЯ МОРОЖЕНОГО. Книга о вкусном и здоровом искусстве

Каталог

https://itunes.apple.com/uk/book/cudesa-iz-palocek-dla-morozenogo./id848263261?l=ru&ls=1&mt=11

 Miracles Out Of Popsicle Sticks

illustrated catalogue

 

https://itunes.apple.com/uk/book/miracles-out-popsicle-sticks/id847330119?l=ru&ls=1&mt=11

Дива з паличок для морозива. Книга про смачне і здорове мистецтво

Ілюстрований каталог

https://itunes.apple.com/uk/book/diva-z-palicok-dla-moroziva./id849706974?l=ru&ls=1&mt=11

 

ДИВА З ПАЛИЧОК ДЛЯ МОРОЗИВА. Скринька А

https://itunes.apple.com/uk/book/diva-z-palicok-dla-moroziva./id926511994?l=ru&ls=1&mt=11

 

Чудеса из палочек для мороженого. Шкатулка А

https://itunes.apple.com/uk/book/cudesa-iz-palocek-dla-morozenogo./id926742251?l=ru&ls=1&mt=11

 Дива з Паличок Для Морозива. Скарбнічка

https://itunes.apple.com/uk/book/diva-z-palicok-dla-moroziva./id929037442?l=ru&ls=1&mt=11

Чудеса из палочек для мороженого. Копилка

https://itunes.apple.com/uk/book/cudesa-iz-palocek-dla-morozenogo./id928888583?l=ru&ls=1&mt=11

Чудеса из палочек для мороженого. Кораблик

https://itunes.apple.com/uk/book/cudesa-iz-palocek-dla-morozenogo./id931227756?l=ru&ls=1&mt=11

 

Дива з паличок для морозива. Кораблик

https://itunes.apple.com/uk/book/diva-z-palicok-dla-moroziva./id932327024?l=ru&ls=1&mt=11 

 

Ілюстровані каталоги ~  Иллюстрированные каталоги   ~ illustrated catalogue  

 

Дива з паличок для морозива. Книга про смачне і здорове мистецтво

https://itunes.apple.com/uk/book/diva-z-palicok-dla-moroziva./id849706974?l=ru&ls=1&mt=11

 

ЧУДЕСА ИЗ ПАЛОЧЕК ДЛЯ МОРОЖЕНОГО. Книга о вкусном и здоровом искусстве

https://itunes.apple.com/uk/book/cudesa-iz-palocek-dla-morozenogo./id848263261?l=ru&ls=1&mt=11

  

Miracles Out Of Popsicle Sticks   

https://itunes.apple.com/uk/book/miracles-out-popsicle-sticks/id847330119?l=ru&ls=1&mt=11

 

 

Храмы

Архитектура из спичек

Жамойдо Анатолий, Бульба Наталья

https://itunes.apple.com/uk/book/hramy/id859095692?l=ru&ls=1&mt=11

Temples

Matches Architecture

by Anatolii Zhamoido

https://itunes.apple.com/uk/book/temples/id857100884?l=ru&ls=1&mt=11

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ДО СПІВПРАЦІ
    

 

наша адреса:  dao-ag@yandex.ru
    
    Більш докладно про нас можна дізнатися на сторінці Офіціалочка
 

    або на сайті: http://www.dao.kharkiv.edu