ПРО НАС

Структура сайту

       У день весілля наречена замкнулася, за звичаєм, у новому будинку. Спустилася ніч, наречений стукає у двері, вона запитує: «Хто там?». Він відповідає: «Це я». Вона не відкриває.
        Так проходить багато днів, а вона все не хоче відкрити. Нарешті одного разу увечері він знову приходить. Вона запитує: «Хто там?» Він відповідає: «Це ти».
        Вона відкриває йому двері й своє серце.

ОФIЦIАЛОЧКА

       ...Колись давним-давно ми дійсно дуже добре знали одне одного. Щоб порозумітися, нам потрібні були не розумні слова, а іскристі погляди й посмішки; ми вміли впізнавати  в чиємусь сміху себе, а спільна Радість стирала межі будь-якого нерозуміння.
       Пом’
ятаєте ті  Часи? Це було в Дитинстві! Якщо постаратися, Ви зможете згадати те блакитнооке маля, що весь час ходило у забруднених піском штанцях із відерцем у руці й кликало Вас гуляти. Це був я...
       Тепер усі ми дорослі, а в дорослих зовсім інші турботи. Але та маленька дитина, якою Ви були колись, усе ще вміє сміятися та радуватися дощу й приходу весни, й новим іграшкам...
       Хочете знову згадати СЕБЕ справжнього, а може, навіть довідатися багато нового? Якщо ні – десь поряд є сайти Центрального банку, програми теленовин і «курси валют на завтра». Там Вам буде цікавіше.
       Ну, а якщо таки ТАК!!! Тоді Ви самі Себе повинні запросити повернутися на час у країну дитинства й знову відчути, що для того, аби настала Весна, – потрібний тільки веселий сміх і згадка, що все Життя іноді може вміщатися в одній-єдиній щасливій Миті!


ОСНОВИ БУТТЯ         Тим, чия допитливість розвинулася вже настільки, що вони постійно «чомкають» про устрій цього світу, набридаючи мамам, татам, психоаналітикам і всіляким Гурам споконвічними гамлетівськими питаннями, варто відправитися на сторінку
«
Основи Буття». Там Ви зможете відшукати відповіді на всі дріб'язкові питання типу сенсу життя і знайти собі співрозмовника, що знає МАЙЖЕ ВСЕ про Життя тут... і навіть про Життя ТАМ... Ой! Не вірите – перевірте!
Осягнувши всі глибини й повністю Просвітлівши, Ви зможете йти далі.
 

СКУЛЬПТУРА З БІСЕРУ

       Зараз до Вас з усіх боків збіжаться інші малюки, які дуже міцно дружать із Мрією й Надією – найкращими друзями. Вони захочуть показати Вам усе, що вміють робити за допомогою ледачих бабусь-Муз. А це – величезний простір з безліччю зовсім різних, несхожих світів і планет!
       Для початку давайте просто подивимося, як це робиться в Дитинстві!

       Якщо Вам миліше шелест листя й тихі казки Лісу – відправляйтеся на сторінку 
«
Скульптура з бісеру» (цю назву дітлахи придумали для таких дурненьких собі дорослих, щоб тим було зрозуміліше...) Казкові квіти стали рости тут з кінця минулого тисячоліття. Їх створювали діти й малята-дорослі. Вони самі Вам усе розкажуть і покажуть!

АРХІТЕКТУРА ІЗ СІРНИКІВ
Ще можна сходити на екскурсію в Місто, якого Ви не знайдете на жодній карті Країни або навіть Світу. Воно складається з усіляких Палаців, Замків, Фортець, Храмів, Наметів, Соборів, будинків і небачених Вами досі будівель, стиль яких ще не придуманий. Місту дали дивну назву 
«
Архітектура із сірників». Усі будівлі там створювалися за допомогою нелюдської посидючості й бажання Творити! Хлопчики й дівчисатка, і навіть деякі дорослі будуть дуже раді поводити Вас по його затишних вуличках і розповісти, як воно з'являлося й з'являється дотепер. Найцікавіше, що й ВИ теж зможете вплинути на його народження!

ГАЛЕРЕЯ МИСТЕЦТВ
Якщо Вас тягне на пригоди – Вам буде по дорозі з «Галереєю мистецтв». Там зібрані сни та  фантазії дітей усіх народів, планет і цивілізацій. Тож не дивуйтеся тому, що там побачите...


КАЗКИ НОВОГО ТИСЯЧОЛІТТЯ


І, нарешті, те, без чого не може обійтися жодна дитина на світі. Це – Казки!!! Не просто там якесь «Слово про Бармалея» і не «Казки ??? з’їзду ???? партії», а НАЙСПРАВЖНІСІНЬКІ ЖИВІ Й ЧАРІВНІ КАЗКИ, які були народжені Дітьми й тільки Дітьми! Усі їхні мрії, усі їхні уявлення про себе, про Вас і про те, як повинен бути влаштований цей світ, чекають – не дочекаються, щоб розкрити Вам очі! Дорослі не посміли правити або псувати ці Казки, тому з них так і хльостає Життя! 
Вони називаються «
Казки Нового тисячоліття». Яким воно буде, Ви зможете побачити, прочитавши всі ці твори. А якщо захочете, то й взяти участь у їхньому створенні.


КІНОГЕНІЯ


Цінителі справжнього Кіно (не просто якоїсь там Голлівудщини) зможуть спробувати глянути на світ очами майбутніх Геніїв Кінематографії Третього тисячоліття. У розділі «Кіногенія» живуть перші фільми молодих режисерів… Тарковські, Фелліні та Куросави можуть спати спокійно! 


АБРАКАДАБРА


Магічне слово «Абракадабра» дійсно може творити чудеса з тими, хто в нього вірить! І якщо Ви зможете пробратися крізь пастки заборон і підступів, які розставлені спочатку, то одержите повний доступ до всіляких методів Чарівництва й Творчої Магії. Наприклад, Ви зможете зробити «Зарядку для Геніїв», поповнити нашу колекцію «Усяких Нісенітниць»» і взяти участь у «Інтернет-Дуракціоні», куди всі розумні люди відразу ж несуть свої шедевральні ідеї!
ПОСПІЛКУЙМОСЯ?

Кнопкою «Поспілкуймося?» Вам належить користуватися щоразу, коли у Вас у голові з'являються які-небудь зустрічні думки. Наприклад, Ви раптом вирішите написати нам листа, терміново похвастатися своїми досягненнями, творами, віршами, казками, ідеями, думками, мріями... Насварити нас за своє невдале дитинство чи  дурний характер… Або (у казках буває й таке) навіть запропонувати нам свою допомогу!
       Якщо Вам самим знадобиться допомога, порада чи підтримка, завжди можна набрати «03», або згадати про сторінку «
Помогалка». Там Вам не будуть нічого говорити ні медичною, ні психопатичною мовою, тому що той, хто живе на цій сторінці, з цими мовами знатися не бажає, а більше любить добрі казки, підказки й вірить, що Серденьку, що занедужало, можна допомогти не розумовими словами й термінами, а тільки теплом і порадою іншого такого ж Серденька. До речі, того, хто там живе, так і кличуть – Серденько!
ДРАМАТИКА


"Драматика"!
Пропонуємо Вам доторкнутися до неосяжного живого світу Дитячого Свята й Постанови!
Ознайомитись з Літературно-драматичними іграми, Мистецтвом Танцю, Сценаріями...
На цих сторінках зібрано десятирічний досвід роботи з такими ж, як Ви, звичайнісінькими Геніями й Вундеркіндами будь-якого вигляду та віку. Цей світ Ви зможете створити самі, і яким він вийде: нудотно-вимучено-примусовим або натхненним, веселим, повним глибинних відкриттів – залежить тільки від Вас!
 

ІНТЕРНЕТ-АУКЦІОН

Money... На жаль, ми не вміємо малювати їх так само добре, як портрети своїх друзів або картини інших планет. І вони не приходять до нас у гості самі, як Казки. Так що, якщо Ви – невиправний романтик, то, побачивши кнопку «Інтернет - аукціон», тікайте від неї, як від вогню, – там будуть говорити про гроші, а, на жаль, зовсім не про ті творчі плани, на які ми їх збираємося витратити. Але якщо Ви багаті й при цьому – настільки дитина, що дочитали до цього місця, – неодмінно туди відправляйтеся! Там буде чому зачудуватися й про що помріяти!НОВИНИ

У розділі «Новини» ми розмістили старе, залежане барахло дво-, триденної давнини, тому якщо Ви особливо не піклуєтеся про свіжість інформації, що надходить до Вас, навідуйтеся до цоьго розділу кілька разів на рік. Туди можуть потрапити вірші, казки, малюнки, роботи, сенсації й провокації, які відстали (або, навпаки, випередили) «основний» потік інформації!

Доброї дороги! І не баріться – не вічно ж Вам м'ятися на сходах. Колись треба й увійти!

А ця кнопочка дозволяє вам з будь-якої сторінки потрапити на першу     

ДОДОМУ. НА ПЕРШУ СТОРІНКУ